MÖBLER / Bord / 7696342
nr 769 6342
2 delar, Kakelskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 17:20:20
6/8 17:07:11